• info@esteaura.com Terrace Fulya, İstanbul
  • +90 530 442 60 99
hizmet

Badem Göz Estetiği

  • 20 Şubat 2021
  • Yazar: Esteaura .

Gözler yapısı gereği birbirinden farklıdır. Göz kapaklarını da günümüzde etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. Son zamanlarda çokça tercih edilen badem göz estetiği ile beraber göz yapısının çok daha güzel bir görünüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Genetik faktörler başta olmak üzere yorgunluk ve stres gibi durumlardan kaynaklı göz düşmesi gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Badem göz estetik operasyonu ile beraber gözler hafifçe yukarı kaldırılarak istenen görünüm elde edilir.

Badem Göz Estetiği Nedir?

Diğer yüz estetiği operasyonlarından farklı olarak badem göz estetiğinde çekiklik algısı farklı bir boyutta sunulmaktadır. Operasyon sayesinde gözler daha keskin bir görünüme ulaşırken herhangi bir komplikasyon riski olmadan süreç tamamlanır. Öte yandan bu işlem sayesinde artık makyaj uygulamalarına da gerek duyulmaz. Kadınlar daima etkileyici ve keskin görünümlü bakışlara sahip olmak istediği için artık badem göz estetiği yaptırarak kısa sürede sonuca ulaşabilir.

Badem Göz Estetiği Nasıl Yapılır?

Badem göz estetiğinin nasıl yapıldığına dair çok sayıda araştırma söz konusudur. Öncelikle diğer estetik operasyonlar gibi olmayan bu işlemde genel anesteziye de ihtiyaç duyulmamaktadır. Lokal anestezi ile yapılan bu uygulamada göz çevresinde uyuşma sağlanır. Daha sonra gözün dış kısmına küçük bir kesi atılır.

Badem göz estetiğinde özel olarak üretilen cerrahi iplikler, hastanın gözlerinin yukarıya doğru gerdirilmesini sağlar. Bu işleme askılama tekniği adı verilir. Askılamadan sonra sabitleme yapmak adına kemik zarından yardım alınır ve operasyon başarılı bir şekilde tamamlanır. Cerrahlar gözün son şeklini kontrol ettikten sonra kesiye dikiş atar ve bu sayede badem göz estetiği sona erer.

Badem Göz Ameliyatı Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Estetik operasyonunda önce ameliyat korkusu olanlara cerrah tarafından bilgiler aktarılır. Son derece pratik ve ağrısız bir işlem olan badem göz estetiğinin ardından gündelik yaşama dönüş sağlanabilir. Ayrıca istirahat ya da hastanede kalma gibi bir durum da söz konusu değildir. Sadece kesi açılan bölgede hafif bir şişlikle karşılaşılabilir. Ancak bu durumlar reçete edilecek ilaçlar sayesinde birkaç gün içinde ortadan kalkacaktır.

Badem göz estetiği sonrası cerrahın önereceği medikal destekler alınmalıdır. Medikal desteklerde en çok krem uygulaması söz konusudur. Yine bu süreçte herhangi bir morluk yaşanmayacağı estetik kaygılara da gerek yoktur. İşlemi gerçekleştiren cerrahın tavsiyelerine dikkat ederek işlemden en kısa sürede sonuç almanız mümkündür.

Badem Göz Ameliyatı Fiyatları

Gündelik yaşama anında dönüş yapılabilen ve gözlerin daha estetik ve güzel bir görünüme ulaşmasını sağlayan bu cerrahi mudahale yaptıranlar her zaman olumlu sonuçlarla karşılaşmaktadır. Bireyler yakın çevreleri tarafından kısa sürede fark edilen olumlu sonuçlar karşısında düşüncelerini paylaşmaktadır.

Badem göz yaptıranlar ayrıca standart estetik uygulamalarından sonra yaşanabilecek şişme, ağrı ve morarma gibi durumlarla karşılaşmamaktadır. Bu yüzden ağrısız ve hissiz bir estetik uygulaması olan badem gözün herhangi bir komplikasyona neden olmadığı unutulmamalıdır. Elbette gözlerin muayene sürecinde hastaların istek ve önerileri dikkate alınarak başarılı bir şekilde estetik operasyonu tamamlanacaktır.

Badem göz ameliyatı fiyatları araştırıldığında giderek artan diğer estetik fiyatlarına göre çok daha uygun olduğu görülmektedir. Haliyle göz estetiği konusunda son zamanların en çok tercih edilen uygulaması olan badem göz ile kısa sürede estetik bir görünüme ulaşmanız mümkündür. Gerek bu işlemi yaptıranların olumlu düşünceleri gerekse fiyatların uygun olması nedeniyle bayanların ciddi bir araştırma konusu olan badem göz her zaman profesyonel cerrahların yapabileceği bir operasyondur. Sonuç olarak yapılacak bireysel muayenenin ardından göz ve yüz uyumunu sağlayabilir ve daha keskin bakışlara sahip olabilirsiniz.

[en]

The eyes are different in structure. There are also many elements that affect the eyelids today. Recently, you can achieve a much more beautiful appearance of the eye structure together with the very preferred almond eye aesthetic. Genetic factors, especially fatigue and stress caused by conditions such as eye drop can occur problems. Almond eye aesthetic operation with the eyes slightly raised up to achieve the desired appearance.

What Is Almond Eye Aesthetics?

Unlike other facial aesthetics operations, the perception of attractiveness in almond eye aesthetics is presented in a different size. Thanks to the operation, the eyes reach a sharper appearance, while the process is completed without the risk of complications. On the other hand, thanks to this process, makeup applications are no longer required. Because women always want to have impressive and sharp-looking looks, they can now achieve results in a short time by having an almond eye aesthetic.

How Is Almond Eye Aesthetics Done?

There is a large amount of research on how almond eye aesthetics is performed. First, general anesthesia is not needed in this procedure, which is not like other aesthetic operations. In this application, which is performed with local anesthesia, numbness around the eyes is provided. A small incision is then made on the outside of the eye.

Surgical threads specially produced in almond eye aesthetics allow the patient's eyes to be stretched upwards. This process is called Hanging technique. After hanging, help is taken from the bone membrane to fix it, and the operation is completed successfully. After surgeons check the final shape of the eye, they stitch the incision, which ends the almond eye aesthetic.

What To Know After Almond Eye Surgery

In Aesthetic Surgery, information is transmitted by the surgeon to those who are afraid of surgery first. After Almond Eye aesthetics, which is a very practical and painless procedure, a return to everyday life can be achieved. In addition, there is no such situation as rest or hospital stay. A slight swelling may occur only in the area where the incision is opened. But these conditions will disappear within a few days thanks to the medications that will be prescribed.

After Almond Eye aesthetics, medical support recommended by the surgeon should be taken. In medical supports, the cream application is the most common. Again, there is no need for aesthetic concerns that there will be no bruising in this process. It is possible to get results as soon as possible by paying attention to the recommendations of the surgeon performing the procedure.

Almond Eye Surgery Prices

Those who have done this surgical mudahale, which can instantly return to everyday life and allow the eyes to reach a more aesthetic and beautiful appearance, always face positive results. Individuals share their thoughts in the face of positive results noticed by their immediate environment in a short time.

Almond eyes also do not encounter conditions such as swelling, pain and bruising that may occur after standard aesthetic applications. For this reason, it should be noted that Almond Eye, which is a painless and sensuous aesthetic application, does not cause any complications. Of course, aesthetic surgery will be completed successfully by taking into account the wishes and recommendations of the patients during the examination of the eyes.

When Almond Eye Surgery prices are investigated, it seems that they are much more suitable than other aesthetic prices, which are increasing. As a result, it is possible to reach an aesthetic appearance in a short time with almond eye, which is the most preferred application of recent times in the field of eye aesthetics. Almond Eye, which is a serious research subject for women due to the positive thoughts of those who have done this procedure and the favorable prices, is always an operation that professional surgeons can do. As a result, after an individual examination, you can achieve eye and face harmony and have a sharper look.