• info@esteaura.com Terrace Fulya, İstanbul
  • +90 530 442 60 99

Kaş Ekimi

Toplumda bazı hallerde yaşla bağlantısı olmadan da, çoğu kişinin muzdarip olduğu kaş dökülmesi önemli bir sorun haline gelebilir. Bunun nedenleri hakkında net bilgiler bulunmamaktadır. Çoğunlukla kaş kıllarının köklerinde meydana gelen hasarın bunda etkili olduğu düşünülür. Bu etkenin dışında saçkıran, guatr gibi rahatsızlıklarda kaş dökülmesine yol açabilir. Bu herkes için estetik bir problemdir. Çünkü yüz hatlarının görünümünü direkt olarak etkiler. Bu yüzden kaş kalemi kullanımı gibi yollara başvurulur. Ancak bu kesin çözüm elbette kaş ekimi yöntemidir .

Yaralanma, yanık, hastalık gibi etkenler yüzünden kaşları tamamen dökülmüş olan kişiler başta olmak üzere, kaş dökülmesi estetik bir sorun haline gelmiş herkes için en iyi çözüm yolu kaş ekimi yapılmasıdır. Bu uygulama hem kaş dökülmesine, hem de kaşlardaki seyrelmeye çözüm olur.

Kaş ekim işlemi tıpkı sakal ekimi ve saç ekimi sırasında kullanılan FUE tekniği sayesinde başarılı bir şekilde yapılabilir. Kişinin ense kısmında saçları bulunuyorsa, kaş ekimi yapılmasında sorun yaşanmaz. Kalıcı ve doğal bir görünümü olan kaşlar başarılı bir şekilde oluşturulabilir. Bu teknik sayesinde kişinin dış görünümü düzeltilmiş olur. Aynı zamanda kişiye ruhsal olarak destek olacak bir işlem yapılmış olur.